A Kecskemét nyerte a 10. székely–magyar tornát
Lila-fehér siker
Tizedik alkalommal találkoztak Csíkszeredában székelyföldi és magyarországi utánpótlás labdarúgócsapatok a Székely–Magyar Utánpótlás Labdarúgótorna keretében. A legjobbnak járó trófeát a Kecskeméti TE fiataljai emelhették magasba.



















































