Továbbgyűrűzik a Monturist-ügy
Bírósághoz fordulnak a vezetőcseréért
Nem hívta össze a Monturist Kft. a saját leváltása céljából kért közgyűlését Török Csaba, a tulajdonosok bírósághoz folyamodnak – közölte hétfőn Nagy Zoltán, Gyergyószentmiklós polgármestere. A városvezető egy állítólagos összefonódásra is rávilágított az ügyvezető és a tóparton működő vállalkozás, illetve az új részvényes kapcsán.











































