Gyerekeinkért Mozgalom az Udvarhely Napokon
Felmérték az iskolai telefonhasználatot
Minifelmérést végzett az okostelefonok iskolai használatáról a székelyudvarhelyi tanintézetek között a Gyerekeinkért Mozgalom. A mintegy húsz aktív tagot számláló önkéntes közösség tevékenysége főleg a megelőzést és tudatosítást szolgálja, programjaikkal idén is ott lesznek az Udvarhely Napokon.













.jpg)


































