FeltöltŐ: Csaba testvér jósággal töltögette a szíveket
A szeretet gyógyszer, csodákat tesz!
A gyergyószentmiklósi FeltöltŐ keresztény zenei fesztivál vendége volt június 20-án, szombaton délután – mások mellett – Böjte Csaba Ferenc-rendi szerzetes, a Dévai Szent Ferenc Alapítvány vezetője is, aki Jónak lenni jó címmel tartott bölcsességgel és humorral átszőtt előadást. Az eseményen megteltek a sportcsarnok küzdőterén elhelyezett széksorok.













.jpg)


































