Kikapott a Fradi

A Honvéd magabiztos játékkal 2–1-re nyert az éllovas Ferencváros ellen a Bozsik Stadionban, a magyar labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójában. A váratlan eredménnyel zárult szombat esti találkozó előtt a délutáni programban az Újpest hazai pályán a hajrában mentett pontot a Debrecennel szemben, a Videoton pedig a 94. percben szerezte meg a győzelmet érő gólt a Puskás Akadémia ellen Felcsúton. Szombathelyen hazai siker született, a Diósgyőr a 92. percig állt döntetlenre. A 22. forduló eredményei: Szombathelyi Haladás – Diósgyőri VTK 2–1, Újpest FC – Debrecen 1–1, MTK – Békéscsaba 0–0, Paks – Vasas 3–0, Puskás Akadémia – Videoton FC 0–1, Budapest Honvéd – Ferencváros 2–1. Az élmezőny: 1. Ferencváros 55 pont, 2. Újpest 36, 3. Debrecen 35, 4. Haladás 35, 4. Videoton 34 … 11. Puskás Akadémia 19, 12. Békéscsaba 14.