A Google címkék képessége arra, hogy információkat tároljanak és visszanyerjenek a személyre szabott hirdetések szolgálata céljából.
A Google címkék képessége arra, hogy felhasználó-specifikus adatokat használjanak a reklámozás céljából történő célzásra és személyre szabásra.
A Google címkék képessége arra, hogy a felhasználó érdekei és viselkedése alapján személyre szabják a hirdetéseket.
A Google címkék képessége arra, hogy adatokat tároljanak és felhasználjanak analitikai célokra, például a felhasználói interakciók és a webhely teljesítményének követésére.
Katasztrófavédelmi gyakorlat zajlott tegnap Gyergyószentmiklóson, amelyet a Hargita Megyei Olt Sürgősségi Esetek Felügyelősége, valamint a gyergyószentmiklósi tűzoltóság, rendőrség, csendőrség és önkormányzat részvételével bonyolítottak le.Fotó: 05_gyergyo_gyakorlat_lh_02
Gheorghe Pop, a Hargita Megyei Olt Sürgősségi Esetek Felügyelőségének vezetője, valamint Nagy Zoltán, Gyergyószentmiklós alpolgármestere, a helyi alakulat hivatalból megbízott vezetője a katasztrófavédelmi nap bevezetőjeként tartott egyeztetésen egyaránt azt hangsúlyozta, minden állampolgárnak fontos tudni azokat a legszükségesebb lépéseket, amelyek katasztrófahelyzetben szükséges a polgárok testi épségének megőrzése érdekében: bizonyos esetekben nem várhat senki arra, hogy majd a tűzoltók, a rendőrség, az önkormányzat megoldja a fennálló helyzetet, mindenkinek pontosan kell tudnia, hogy melyek a legfontosabb tennivalók– szögezték le az illetékesek.
A szakmai találkozót követően a Salamon Ernő Gimnáziumban és a Sfântu Nicolae Líceumban földrengés-szimuláció zajlott, ennek során megszólaltak a vészjelző szirénák is. Bemutatták a sebesültek ellátását, majd a gyakorlat a vízháznál folytatódott, ahol a klórtartály meghibásodását szimulálták a résztvevők. A levegőbe jutó klórt a szakemberek vízzel semlegesítették, majd a sérülteket ellátásban részesítették. A katasztrófavédelmi gyakorlatot átfogó kiértékeléssel zárták a szervezők.
HN-információ