Dobogós helyezések

Dobogós helyezések. A hétvégén Râmnicu Valcea adott otthont a sporttáncosok országos versenyének, ahol a Péterfi Enikő vezényelte Csíkszeredai Real Dance Sporttáncklub táncosai remekül szerepeltek. A szóló lány kategóriában a 10–11 éveseknél Butiuc Bianca a második helyezést érte el, míg cha-cha táncban a Fülöp Ákos–Butiuc Bianca páros a harmadik lett. Ugyancsak párosban 2-táncban (angol keringő és cha-cha) a páros az első helyen zárt. A 12–15 éveseknél cha-cha táncban Lázár Levente és Vaszi Noémi szintén a dobogó legfelső fokára állhatott. A klub utánpótlás-nevelés céljából várja a táncolni vágyó gyerekeket, felnőtteket. Érdeklődni a 0740–919516-os telefonszámon lehet az időpontokról és a helyszínről. [caption id="attachment_13309" align="aligncenter" width="620"]12_hirkep_sporttanc Fotó: Halmágyi Zsolt[/caption]