Dobogók Gyulafehérváron

Csapatban és egyéniben összesen négyszer állt dobogóra Teslovan Adrian a hazai SuperRally-bajnokság első futamán. A csíki pilóta kategória- és géposztály-győzelemmel zárt Gyulafehérváron.

Becsült olvasási idő: 1 perc
Kategória- és géposztálygyőzelem az idénykezdésen Fotó: Kopacz Endre

Gyulafehérvár adott otthont szombaton a hazai SuperRally országos bajnokság nyitófutamának, amelyen a Teslovan család, Adrian és Alexandra is indult. A Ford Fiesta R5-tel rajthoz álló Teslovan Adrian a 2-es kategória és a 2B géposztály bajnoki címvédőjeként újra bizonyított, hiszen mindkét csoportban a leggyorsabb volt a pontvadászat első versenyén. Ráadásul a nyílt versenyben harmadikként zárt úgy, hogy előtte két formaautóval versenyző pilóta végzett.

Cikkünk a hirdetés után folytatódik!

Teslovan Alexandra (Peugeot 208 R2) összetettben a 16., a 2-es kategóriában a 13., a 2A csoportban a 6. helyen zárt, ám édesapjával közösen csapatversenyben a második helyen végzett. Alexandra a jövő héten a Kolozs Ralin, majd két hét múlva a hegyibajnoki Hargita Challenge-en áll rajthoz.