Rájátszanak az ifik

Egygólos vereséget szenvedett kedd este az ISK-HSC Csíkszereda U16-os jégkorongcsapata a magyar bajnokság elődöntőjében az Újpesttel szemben. Györgypál Tamás alakulata két alkalommal egyenlített, de a harmadik újpesti gólra nem jött már válasz. A két nyert mérkőzésig tartó párharc második összecsapása tegnap este lapzárta után ért véget. Amennyiben szükséges a harmadik találkozó, akkor azt ma 18.40-től rendezik. A másik ágon Ifj. Ocskay Gábor JA – MAC Budapest párharc van. Az első meccset a fehérváriak nyerték 13–3 arányban. Ugyancsak Magyarországon tartózkodik az ISK U18-as csapata is, amely bronzért játszik. Ellenfele a Vasas SC. A három nyert mérkőzésig tartó kisdöntő első mérkőzése tegnap este lapzárta után ért véget. A másodikat ma, míg a harmadikat március 29-én rendezik. A negyedik, illetve az ötödik találkozóra – amennyiben szükség lesz – még nincs időpont.