Nem volt meccs Csíkkozmáson

Az egészségügyi asszisztens hiánya miatt nem játszották le a Csíkkozmás – Csíkszentgyörgy találkozót a Csík körzeti bajnokságban, így a vendégek meccs nélkül is bezsebelték a három pontot.

Becsült olvasási idő: 5 perc
Fotó: László F. Csaba

Lövéte megelőzte Farkaslakát az Udvarhely körzetiben, Parajd dobogós lett a sereghajtó legyőzését követően.

Játék nélkül nyerte meg a Fiság a Komisz elleni meccset a Csík körzeti labdarúgó-bajnokságban, ugyanis a kozmásiak nem tudták biztosítani az egészségügyi asszisztenciát. A 4. Ligában nyert a Roseal, kikapott a Bányász, a két csapat pedig helyet is cserélt a tabellán.
Az Udvarhely körzeti B csoportjában Farkaslaka csak „ikszelt”, Lövéte pedig nyert, és át is vette a vezetést a tabellán, míg az A csoportban a dobogósok győztek, Etéd pedig rangadót nyert, ráadásul Oklándon.
Az ifjúsági országos bajnokságokban az U15-ös korosztályt leszámítva a rájátszás első fordulóját játszották a hétvégén a megyebeli csapatok.

4. Liga, 10. forduló

Székelykeresztúri Egyesülés – Gyergyó­szárhegyi Bástya 3–1, Homoród­almási Homoród – Székelyudvarhelyi Golimpiakosz 5–1, FC Csíkszentsimon – Balánbányai Bányász 3–2, Zetelaki Fenyő – Székelyudvarhelyi Ro­seal 1–3, Agyagfalvi Lendület – VSK Gyer­gyó­szentmiklós 1–2. A Csíkcsicsói Ezüst­fenyő szabadnapos volt.

5. Liga, Udvarhely körzeti, 9. forduló

A csoport: Szentpál – Siménfalva 4–1, Szent­péter – Szentábrahám 0–1, Gagy – Felső­boldogfalva 0–2, Bögöz – Nagy­galambfalva 2–1, Oklánd – Etéd 1–2, Farcád – Kobát­falva 2–0.

12. Kobátfalva 9 0 2 7 8–24 2

B csoport: Parajd – Zeteváralja 9–0, Korond – Farkaslaka 1–1, Lövéte – Bogárfalva 7–1, Varság – Kápolnás 3–2, Malomfalva – Máréfalva 2–0, Zetelaka II. – Alsósófalva 2–2.

5. Liga, Csík körzeti, 9. forduló

Csíkszentimre – Csíkszentdomokos 1–5, Csík­szent­király – Kászonaltíz 2–2, Csíkkozmás – Csíkszentgyörgy 0–3 játék nélkül, Lázárfalva – Szépvíz 1–4, Gyimesbükk – Csíkszentmihály 4–0.

Utánpótlás-bajnokságok

Ifjúsági Liga, Play out, 1. forduló: Kolozsvári Universitatea – FK Csíkszereda 1–1.
Elit Liga U15, 4. forduló: FK Csíkszereda – Székelyudvarhelyi FC 3–1.
Elit Liga U16, Play off, 1. forduló: FK Csíkszereda – FC Botoşani 5–0.
Elit Liga U17, Play off, 1. forduló: Kolozsvári Universitatea – FK Csíkszereda 3–2.
U17 ob, Play off, 1. forduló: Székelyudvarhelyi ISK – Sellenberk 2–1.
U19 ob, Play out, 1. forduló: Székelyudvarhelyi ISK – Sellenberk 1–2.