Kozmás volt a legjobb teremfociban

Tusnádfürdő adott otthont a Csík körzetisek számára megrendezett teremlabdarúgó-tornának, amely Csíkkozmás győzelmével ért véget. A tornára nyolc csapat nevezett be. Nyolc csapat részvételével rendezték meg az elmúlt hétvégén a Csík körzeti labdarúgó-bajnokságban érdekelt csapatok számára a szokásos szezon előtt teremlabdarúgó-tornát. A Hargita Megyei Labdarúgó Egyesület által megszervezett tornán a csapatokat két négyes csoportba sorolták. Az első két helyezett az elődöntőbe jutott, míg a többiek az 5–8. helyért játszottak. A tornát végül Csíkkozmás nyerte meg. Csoportjában egy győzelmet, illetve két döntetlent könyvelhetett el, de a folytatásban már nem botlottak. Az elődöntőben előbb Domokost fektették két vállra, majd a fináléban Csíkszentmártont. Előbbieket 2–1-re, míg utóbbiakat 2–0-ra győzték le. A nagypályás bajnokság a tervek szerint – az időjárás még közbeszólhat – áprilisban kezdődik, akárcsak a megyei bajnokság. Eredmények A csoport: Csíkszentgyörgyi Fiság – Tusnádfürdői SE 0–1, Csík­szentmihályi Törekvés – Csík­szentdomokosi Garados 0–1, Csíkszentgyörgy – Csíkszentmihály 1–1, Tusnádfürdő – Domokos 2–0, Csíkszentgyörgy – Domokos 0–1, Tusnádfürdő – Szentmihály 0–4. B csoport: Csíkszentmártoni Alcsík – Csíkkozmási Komisz 1–4, Gyimesfelsőloki SE – Madéfalvi MIK 1–0, Szentmárton – Felsőlok 2–0, Kozmás – Madéfalva 2–2, Szentmárton – Madéfalva 2–0, Kozmás – Felsőlok 2–2. A helyezésekért: az 5–8. helyért: Szentmihály – Madéfalva 0–6, Fiság – Felsőlok 3–0; elődöntő: Domokos – Kozmás 1–2, Tusnádfürdő – Szentmárton 1–5; a 7. helyért: Szentmihály – Felsőlok 3–0; az 5. helyért: Madéfalva – Csíkszentgyörgy 2–1; a 3. helyért: Szentdomokos – Tusnádfürdő 1–3; a döntőben: Kozmás – Szentmárton 2–0. HN-összeállítás