Hosszabbításban kapott ki a VSK

Kétszeri hosszabbítás után kapott ki tegnap este Bukarestben a Rapid ellen a VSK Csík­szereda a hazai kosárlabda-baj­nokság C csoportjának 12. fordulójában. [caption id="attachment_81436" align="aligncenter" width="1000"] Szoros mérkőzésen szenvedtek vereséget a csíkiak Bukarestben Fotó: László F. Csaba / Archív[/caption] A bravúrhoz közel volt, ám kétszeri hosszabbítás után mindössze kétpontos különbséggel kapott ki a VSK Csíkszereda férfikosárlabda-csapata. A tegnap esti meccsen a csíkiak a harmadik negyedben még tizennégy ponttal vezettek a Rapid ellen, ám a hazaiak ledolgozták hátrányukat, és átvették a vezetést, ám a meccs hajrájában a VSK-nak sikerült egyenlíteni. A rendes játékidő döntetlennel zárult, akárcsak az első ötperces hosszabbítás, a második ráadásban hét másodperccel a vége előtt a Rapid eldöntötte a meccset. Eredmény: Bukaresti Rapid – VSK Csíkszereda 70:68 – hosszabbítás után (14:17, 5:14, 27:12, 11:14, 13:11). A csíki pontszerzők: Pierce 29 (2 x 3), Magusar 14 (2 x 3), Olariu 9, Movileanu 8 (1 x 3), Lokodi 6, László Arnold 2. HN-összeállítás