Hirdetés

Az egyházközségek aktív tagjai

Hadnagy Éva
Becsült olvasási idő: 2 perc
Az egyházközségek aktív tagjai
A találkozás öröme. Az egyházközségek mozgatórugói Fotó: Bíró Zoltán

Zetelaka adott otthont az Udvarhely Köri Unitárius Nőszövetség éves találkozójának. Százegy asszony vett rész a jeles alkalmon, ahol a Székelyudvarhelyi Unitárius Egyházkör Nőszövetségeinek több mint hetvenöt százaléka képviseltette magát. Újvárosi Katalin köri elnök, a zetelaki egyházközség lelkésze elmondta, a rendezvényen az ünnepélyes találkozó mellett a helyi nőszövetségek beszámolót tartottak éves tevékenységükről. A nőszövetségek tevékenysége sokrétű, legalapvetőbb feladatuk és küldetésük azonban, hogy jelen legyenek az egyházi munkában. Az ilyen találkozókon ugyanakkor ötletet is meríthetnek egymástól tevékenységeik bővítésére – mondta Újvárosi Katalin. 

Hirdetés
Hirdetés

Kövessen a Facebookon!