Döntetlen és győzelem

Folytatta a felkészülési mérkőzések sorozatát a labdarúgó harmadik ligában érdekelt Szé­kelyudvarhelyi FC és az FK Csík­szereda. Előbbiek döntetlent játszottak, míg utóbbiak győzni tudtak. Újabb felkészülési mérkőzéseken vannak túl a Székely­udvarhelyi FC, illetve az FK Csíkszereda harmadik ligás labdarúgócsapatai. Előbbieknek volt nehezebb meccsük, hiszen a Știința Miroslavát fogadták. A Iași megyei alakulat első tesztmeccse volt, a felkészülést épp Székelyudvarhelyen kezdték meg. A péntek esti összecsapás első 45 perce kiegyenlített összecsapást hozott, amelyen végül csak egy gól esett. A vendégek támadója egy átemeléssel csapta be az SZFC kapusát, Zahariát. A fordulást követően rákapcsolt a hazai alakulat, beszorította ellenfelét, hogy a 71. percben Bálint Rajmond szabadrúgás-góljával kiegyenlítsenek. A folytatásban a győztes gólt is megszerezhették volna, de rendre pontatlanok voltak az átadások. Az FK Csíkszereda a Kézdi­vásár­helyi KSE-t fogadta szombaton délelőtt, és könnyedén hozták a meccset. A félidőben Lengyel Roland alakulata már 5–1-re vezetett, majd végül 8–2-re nyertek. Eredmények: Székelyudvarhelyi FC – Știința Miroslava 1–1 (0–1), FK Csíkszereda – Kézdivásárhelyi KSE 8–2 (5–1). HN-összeállítás