Férfikézilabda BL

Továbbjutott a Veszprém, kiesett viszont a Szeged csapata a férfikézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A Veszprém miután idegenben 29–24-re nyert a Motor Motor Zaporizzsja ellen, a magyar csapat a visszavágón 41–28-ra győzött az ukrán csapat ellen. A Szeged csapata a hazai 33–29-es sikert követően a visszavágón 36–29-re kapott ki a Kiel otthonában, így a német csapat jutott a negyeddöntőbe. Eredmények: Veszprém – Motor Zaporizzsja 41–28. Továbbjutott a Veszprém, kettős győzelemmel. Meskov Breszt – Kielce 30–33. Tj.: a Kielce, kettős győzelemmel. Montpellier – Flensburg 30–31. Tj.: Flensburg, kettős győzelemmel. Wisla Plock – Vardar Szkopje 24–25. Tj.: a Szkopje, 55–54-es összesítéssel. Szeged – Kiel 29–36. Tj.: a Kiel, 65–62-es összesítéssel. Zágráb – Löwen 31–29. Tj.: a Zágráb, 54–53-as összesítéssel. A negyeddöntő párosítása: Zágráb – Paris Saint-Germain, Kiel – Barcelona, Vardar Szkopje – Veszprém, Flensburg – Kielce. Az első meccseket április 20. és 24., a visszavágókat április 27. és május 1. között rendezik.