Kibekkelte a győzelmet az FK

Remek első félidő után, hősies védekezéssel és kiváló kapusteljesítménnyel elhozta a három pontot a Temesvári CFR otthonából a Futsal Klub Székelyudvarhely.

Becsült olvasási idő: 1 perc
Az FK győzelme egyenes utat jelenthet az elődöntő felé Fotó: Hodgyai István

Fontos mérkőzés várt az udvarhelyi futsalo­sokra, akik a bajnokság 19. játéknapján a Temesvári CFR otthonában szerepeltek. A győzelem nagy lépés lehetett az alapszakasz második helye felé, amely egyenes utat jelent a bajnokság elődöntőjéhez.
A kedd délutáni találkozón Kedei duplájával (2., 19.) és Sasse találatával (8.) háromgólos előnyre tettek szert, a hazaiak az első félidő utolsó percében szépítettek. A második játékrészben a bánságiak újabb góllal fokozták az izgalmakat, az utolsó három percre lehozták a kapusukat is, de az FK hősiesen védekezett, és a jó kapusteljesítménynek is köszönhetően elhozta a pontokat, és feljött a bajnokság második helyére. Temesvári CFR – FK Székelyudvarhely 2–3 (1–3)