A Google címkék képessége arra, hogy információkat tároljanak és visszanyerjenek a személyre szabott hirdetések szolgálata céljából.
A Google címkék képessége arra, hogy felhasználó-specifikus adatokat használjanak a reklámozás céljából történő célzásra és személyre szabásra.
A Google címkék képessége arra, hogy a felhasználó érdekei és viselkedése alapján személyre szabják a hirdetéseket.
A Google címkék képessége arra, hogy adatokat tároljanak és felhasználjanak analitikai célokra, például a felhasználói interakciók és a webhely teljesítményének követésére.
Lapunk főszerkesztő-helyettese, Máthé-Háromszéki Eszter nyerte a Rendőrség napja alkalmából szervezett céllövés női versenyét tegnap a csíkszeredai lőtéren. Rég nem látott, népes társaság jelentkezett a sajtós kupára.
[caption id="attachment_46501" align="aligncenter" width="2600"] Rég nem látott népes társaság a sajtós kupán. Szavak helyett ezúttal fegyverrel Fotó: László F. Csaba[/caption]
Március 25-én ünnepli napját a román rendőrség, a szombati ünnepség bevezetéseként pedig tegnap céllövő versenyt szerveztek a sajtó munkatársai számára. A megye különböző térségeiből 18 újságíró jelent meg a csíkszeredai lőtéren, a Hargita Népét heten képviselték – remélhetőleg, ez nem látszik meg mai lapszámunkon. Ilyen magas létszám az utóbbi években nem volt – tudtuk meg Gheorghe Filiptől, a Hargita Megyei Rendőr-felügyelőség szóvivőjétől.
A hölgyek versenyében címvédés történt: főszerkesztő-helyettesünk, Máthé-Háromszéki Eszter a tavalyihoz hasonlóan, idén is a legjobbnak bizonyult, ezúttal 36 ponttal győzött, pedig csak a napsütés miatt jelent meg a versenyen. Őt a Hargita Stúdió munkatársa, Fodor Zsuzsanna és a Csíki Hírlap újságírója, Iszlai Katalin követte.
A férfiak versenyében az Udvarhelyi Híradó tarolt, csupán az első helyről maradtak le: Ferencz Hunor (Hargita Stúdió) nyert 42 ponttal, Barabás Ákos és Fazakas László (mindketten Udvarhelyi Híradó) holtversenyben a második helyen végzett, a harmadik helyet pedig Jánosi András (szintén Udvarhelyi Híradó) szerezte meg.
Lapunk a másik végleten is remekelt: e sorok szerzője találat nélkül utolsó helyen végzett. Ez nem büszkeség, de inkább innen tudják meg olvasóink, mintsem a konkurenciától.
Pénteken egyébként nyílt kapukkal folytatódik a Rendőrség Napja, 9 és 11 óra között szervezett formában megtekinthetik a rendőrség fegyvereit, autóit, használati eszközeit.
Kovács Hont Imre