Hirdetés

Kiürülhet a homoródalmási víztározó

HN-információ
Kiürülhet a homoródalmási víztározó
Illusztráció Fotó: magnific.com

Megnőtt a vízfogyasztás az elmúlt időszakban Homoródalmás községben, és a víztározó hamarosan kiürülhet – hívja fel a figyelmet az önkormánzyat. Mint írták, az elmúlt 24 órában 260 köbméter víz érkezett be a faluba, míg Oklánd községben napi 150 köbméter fogy el. Annak érdekében, hogy ne maradjanak víz nélkül, arra kérik a lakosságot, hogy ne locsolják a növényeket vezetékes vízzel, illetve ne töltsék fel a medencéket, és ha valahol hibát észlelnek, azonnal jelentsék. 



Hirdetés


Hirdetés
Hirdetés

Kövessen a Facebookon!