Zárták az évet

Míg egy héttel ezelőtt a körzeti labdarúgó-bajnokságok sorozata zárult, addig ezen a hétvégén a Románia-kupa megyei szakasza harmadik fordulójának végére is pontot tettek a csapatok. Igaz, mindössze hat meccset rendeztek, amelyek közül csupán egy hazai csapat tudott továbblépni. Hat összecsapást rendeztek hétvégén a labdarúgó Románia-kupa megyei szakaszának harmadik fordulójában, de közben Udvarhelyszéken pótoltak egy körzetis meccset is. Utóbbiban Nagygalambfalva II. együttese Csekefalvára látogatott, ahonnan azonban nem tudta elhozni a pontokat. A szünetben bár 2–2 volt, a végén a hazaiak örvendhettek. A Románia-kupában Udvar­hely­széken, illetve a gyergyói régióban csak vendéggyőzelmek születtek, míg csíkban a hazai csapat nyert. Eredmények: Udvarhely körzeti, B csoport, 12. forduló (pótlás): Csekefalva – Nagygalambfalva II 5–3 (2–2); Románia-kupa: Szentlélek – Malomfalva 0–1 (0–0), Bögöz – Székelyudvarhelyi Sporting 3–9 (2–5), Felsőboldogfalva – Lövéte 1–3 (0–0), Alsóboldogfalva – Szentábrahám 2–5 (2– 2, 1–1) – hosszabbítás után, Csomafalvi Délhegy – Vaslábi Maros 2–4 (0–1), Tusnádi Piliske – Csíkszentmihályi Törekvés 1–0 (1–0). HN-összeállítás