Volt, aki nem jelent meg

A Románia-kupa megyei szakaszának második fordulóit rendezték a hétvégén megyeszerte. Az Udvarhely körzetiseknél volt olyan csapat, amelyik játék nélkül vesztett, de volt olyan is, amelyik félbeszakadt. A Csík körzetiben két hosszabbításos találkozót is rendeztek. Három mérkőzést rendeztek a Csík körzetiben a Románia-kupa megyei szakaszának második fordulójában. A Csíkszépvízi MŰ gólzáporos meccsen lépett túl Csíkcsicsón, míg Csíkszentmihály és a Tusnádi Piliske hosszabbítás után. Az Udvarhely körzetiben a Parajdi SE játék nélkül esett ki, míg Zetelaka hiányos kerettel érkezett Bögözre, és végül kilenc perc után félbeszakadt a meccs 2–0-s hazai vezetésnél. Eredmények Udvarhely körzeti: Zetelaka II – Lövéte 0–4 (0–4), Gagy – Szentábrahám 1–5 (0–2), Parajd SE – Farkaslaka 0–3 (játék nélkül), Kobátfalva – Malomfalva 0–3 (0–1), Kányád – Székelyudvarhelyi Sporting 3–8 (2–5), Parajd SK – Szentlélek 1–2 (1–0), Fel­ső­boldogfalva – Szentegyháza 5–4 (2–1), Alsóboldogfalva – Fiat­falva 3–1 (2–1), Agyagfalva – Nagygalambfalva 1–4 (1–3), Bögöz – Zetelaka 2–0 (a találkozó a 9. percben félbeszakadt), Zeteváralja – Gyergyócsomafalva 0–2 (0–1). Csík körzeti: Csíkcsicsói Ezüstfenyő – Csíkszépvízi MŰ 3–4 (2–1) /Róth Róbert (9. – büntetőből), György Csaba (27.), Becze Hunor (87.), illetve Drian Mirel (18.), Covrig Alin (53. – büntetőből, 69.), Ferencz Attila (76.)/; Csíkszentmihályi Törekvés – Madéfalvi MIK 3–2 (1–0, 1–1) – hosszabbítás után /Oltean János (18., 93., 107.), illetve Szabó József (49.), Kába László (97.); Tusnádi Piliske – Tusnádfürdői SE 4–3 (3–2, 3–3) – hosszabbítás után /Colceriu Sorin (3.), Páll Szilárd (30., 35., 92.), illetve Melles Alpár (11.), Puskás Áron (16.), Nedelka Csaba (47.)/.