OTP Ifjúsági Labdarúgó Torna

Befejeződött szombaton a IV. OTP Bank Nemzetközi ifjúsági labdarúgótorna. A hat csapat részvételével zajló, tizenhét év alattiak számára rendezett labdarúgótorna utolsó napján a helyosztók, illetve kis- és nagydöntők mérkőzéseit kísérhették figyelemmel az érdeklődők. [gallery ids="128572,128571,128570"] A díjátadóra a helyszínre érkezett a torna sztármeghívottja, a 97-szeres magyar válogatott futballista, Gera Zoltán is. Az ifjúsági tornát a horvátországi NK Eszék csapata nyerte. A múlt hét közepétől szombatig tartott Csíkszeredában a IV. OTP Bank Nemzetközi ifjúsági labdarúgótorna. A hat csapat részvételével zajló, tizenhét év alattiak számára rendezett labdarúgótorna utolsó napján a helyosztók, illetve kis- és nagydöntők mérkőzéseit kísérhették figyelemmel az érdeklődők. A döntőt a kárpátaljai Munkács és a horvátországi NK Eszék csapata játszotta a városi stadionban, a végeredmény 5–1 lett a horvátországi csapat javára. Ezzel a győzelemmel százszázalékos mutatóval nyerte a labdarúgó tornát. A harmadik és negyedik helyért a TSC Topolya, illetve a Puskás Akadémia játszott. A rendes játékidőt követően 1–1 volt az állás, végül a Puskás Akadémia nyert büntetőkkel. A hatcsapatos tornán a CFR Kolozsvár utánpótláscsapata játszott a házigazda FK Csíkszereda ellen, a végeredmény 2–1 lett a kolozsvári csapat javára.