Nagyarányú győzelem

Nagyarányú győzelemmel kezdte a hazai teremlabdarúgó-idényt az FK Székelyudvarhely. Jakab Zoltán csapata Resica­bányán már az első félidőben eldöntötte a meccset. Kiütéses győzelemmel kezdte a teremlabdarúgó 1. Liga 2017–2018-as szezonját a FK Székelyudvarhely, amely tegnap a Resicabányai Muncitorul otthonában rengeteg helyzetet kidolgozva tízgólos különbséggel nyert. A vendégek már az első percben vezettek, sőt három perccel később már kettőre növelték az előnyt. A hazaiak a 12. percig bírták az FK támadásait tartani, négy perc alatt azonban ötször zörrent meg a Muncitorul hálója. A szünet előtt a hazaiak szépítettek, de a második félidőben is inkább az udvarhelyiek voltak aktívabbak. A második félidő 3. percében egy újabb FK-gól után a hazaiak ugyan összekapták magukat és kétszer is szépíteni tudtak, ám a két csapat közti különbség az utolsó percekben megmutatkozott, amelynek újabb négy vendégtalálat lett az eredménye. Eredmény: Resicabányai Mun­citorul – Futsal Klub Székely­udvarhely 3–13 (1–7). A vendégek gólszerzői: Mánya (1., 14., 23., 37.), Hadnagy (4.), Bíró (12., 14., 38.), Szőcs (13., 16.), Szécsi (31.), Miklós (37., 40.). HN-összeállítás