Megyebeli sikerek

A hazai U16-os jégkorongbajnokság utolsó előtti fordulóját rendezték a hét végén. Az ISK Csíkszereda hazai környezetben kétszer győzte le a Brassói Corona csapatát, míg az ISK Gyergyószentmiklós Suceaván nyert. Eredmények: ISK Csíkszereda – Brassói Corona 8–1 és 18–2; CSM Suceava – ISK Gyergyószentmiklós 0–16 és 1–15, Steaua Rangers-Husky – Galaci Dunărea 4–9 és 1–12. A bajnokságot az ISK Csíkszereda vezeti 39 ponttal a 35 pontos Dunărea és a 34 pontos Corona előtt, az ISK Gyergyószentmiklós a negyedik 24 ponttal a 18 pontos Steaua Rangers-Husky és a pont nélküli Suceava előtt. A bajnokság utolsó fordulóját a hét végén rendezik, az ISK Gyergyószentmiklós a csíki csapatot látja vendégül, a Dunărea Brassóban vendégszerepel, míg a Suceava a bukarestieket fogadja. Az ISK Csíkszereda és a Steaua Rangers-Husky harmadik fordulóból elhalasztott kettős összecsapásának időpontját a szakszövetség még nem közölte.