Kiütötték Szászrégent

Lejátszotta ötödik felkészülési mérkőzését az FK Csíkszereda harmadik ligás csapata, amely a vele egy csoportban szereplő Szászrégeni Lendületet fogadta. A csíkiak simán verték a harmadik liga ötös csoportjának listavezetőjét. Kiütéses győzelmet aratott az FK Csíkszereda 3. ligás labdarúgócsapata szombaton: felkészülési mérkőzésen 4–0-ra verte a Szászrégeni Lendületet. Az ötödik felkészülési mérkőzésén már nem hibázott az FK, könnyedén verte az ugyancsak harmadik ligás, ráadásul a csoportját vezető Szászrégeni Lendületet. Az eredmény egyébként még nagyobb is lehetett volna, hiszen Bajkó Barna kihagyott egy büntetőt. Érdemes megjegyezni, hogy az őszi bajnoki idényben a régeni alakulat 2–0-ra nyert Csíkszeredában. Eredmény FK Csíkszereda – Szászrégeni Lendület 4–0 (2–0) /Györgyi Arthur 2, Bajkó Barna és Csűrös Attila/. Az FK kezdőcsapata: Dávid Norbert – Majzik Adrián, Székely Ervin, Claudiu Gâlia, Czimbalmos Zalán, Ilyés Róbert, Sárközi Norbert, Györgyi Arthur, Bajkó Barna, Alin Pădurariu, Teut Arthur. A második félidőben játszott még: Laurențiu Husar, Pataki Zalán, Csűrös Attila, Kovács Botond, Szöllősi Márton, Tankó Előd, Vízi Tamás, Pál Örs és Octavian Moldovan. HN-összeállítás