Kétgólos győzelmet aratott

Kétgólos győzelmet aratott a Csíkszeredai Imperial Wet a teremlabdarúgó második liga megyei rangadóján a Gyergyószentmiklósi Inter ellen. A felek gyenge első félidőt produkáltak, igaz, a gólok nem maradtak el, amikor 2–2-t mutatott az eredményjelző. A fordulást követően a csíkiaknak sikerült ritmust váltaniuk, és gyakorlatilag öt perc alatt eldöntötték a találkozót, amely a folytatásra visszaült az első félidőben látható csordogálós medrébe. A csíkiak őrzik vezető helyüket a tabellán, míg az Inter sem tudott előremozdulni a nyolcadik helyről. Eredmény, 15. forduló: Csíkszeredai Imperial Wet – Gyergyószentmiklósi Inter 5–3 (2–2) /Birtalan Barna (9., 24.), Tankó Levente (11.), Gliga Cristian (23.), Balog Zsolt (25.), illetve Péter András (5.), Len Attila (10.), Gergely Róbert (30.)/.Fotó: László F. Csaba