Hozták a kötelezőt

Döcögősen indult az FK Székely­udvarhely meccse a Dunãrea Cãlãraºi ellen a teremlabdarúgó-bajnokság kilencedik játéknapján, majd a második félidőben beindultak Jakab Zoltán tanítványai, és alaposan helybenhagyták az ellenfelet. Az élbolyban maradtak az újabb három ponttal. Jól kezdte a találkozót az FK Székelyudvarhely a teremlabdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójában a Dunărea Călărași ellen, hiszen azonnal néhány lehetőséggel kóstolták meg az ellenfél kapusát. Az első gólra hét percet kellett várni, amikor Szőcs talált be. A folytatásban is aktívabb volt az FK, de a félidő utolsó percéig kellett várni az újabb gólra. A fordulást követően hat másodperc telt el a második felvonásból, a középkezdést követően Szécsi háromra növelte az előnyt. Nemsokára nagy vonalakban eldőlt a három pont sorsa, Szécsi tízről a jobb alsóba küldte a játékszert. Ha az elsőben kevés gól, a második félidőben találatok sokasága született. Az ellenfél csak azt követően tudott betalálni, mikor már 7–0 volt az állás. Veretlenül, hét győzelemmel és két döntetlennel zárta az alapszakasz odavágóját az FK. Az őszi idénynek még nincs vége, ebben a naptári esztendőben még öt játéknapot lejátszik a mezőny. Eredmény: FK Székely­udvar­hely – Dunărea Călărași 9–3 (2–0) /Szőcs László (7., 25., 29.), Kanyó Szilárd (20.), Szécsi Barna (21, 23., 36.), Nenad Rancic, öngól (24.), Hadnagy István (27.), illetve Robert Varlan (28., 33.), Predrag Jovanovic (28.)/. HN-összeállítás