Három versenyen vettek részt

Három versenyen vettek részt az elmúlt időszakban a Hargita megyei veterán atléták. Április közepén Bukarestben tartották a veterán atléták tízezer méteres országúti síkfutó országos bajnokságát, amelyen a csíkszeredai Gentiana SE sportolója, Imre István a 65–69 évesek korosztályában a negyedik helyen zárt. Szintén negyedik lett a VSK Székelyudvarhely atlétája, Nagy Elemér is a 45–49 évesek között, míg a Csíkszeredai Kárpátok SK sportolója, Ștefănescu Flavius az 50–59 évesek között ötödikként zárt. Április utolsó napján Pitești-en, a Trivale erdőben tartották a veterán atléták terepfutó országos bajnokságát, amelyen Imre István a 65–69 évesek között a harmadik lett, míg a szintén Gentiana SE sportolója, Benő Zoltán a 70–76 évesek között negyedikként ért célba (fotónkon Imre és Benő). Az elmúlt hétvégén Bukarestben tartottak nemzetközi futóversenyt, amely a veterán atlétáknak a félmaratoni országos bajnokság is volt. A 21 kilométeres távot Imre István korcsoportjában az ötödik helyen zárta.