Győzelemmel hangoltak

Lejátszotta utolsó felkészülési mérkőzését a Székelyudvarhelyi FK teremlabdarúgó-csapata, amely a közeledő bajnoki rajtra hangol. Ellenfele a Sepsiszentgyörgyi Sepsi Futsal volt, amely még nem tudta pótolni a nyáron elvesztett idegenlégiósait. Győzelemmel hangolt a román bajnoki rajtra a Szé­kelyudvarhelyi FK teremlabdarúgó-csapata, amely a Sepsiszentgyörgyi Sepsi Futsalt fogadta, hazai környezetben. Jakab Zoltán tanítványai már az első félidőben 5–1-es vezetéshez jutottak a légiósait nyáron elveszítő háromszéki alakulattal szemben. A második húsz percben Jakab főleg a fiataloknak adott lehetőséget, akik tovább tudták növelni a két csapat közti különbséget. A végeredmény 9–4 lett az FK javára. Az udvarhelyiektől Szécsi, Hadnagy és Silion két-két, míg Mánya, Bíró és Miklós egy-egy góllal járult hozzá a győzelemhez. A bajnokság a hétvégén elkezdődik, ám az FK az első fordulóban szabadnapos lesz. Első találkozóját szeptember 11-én játssza a Galaci United vendégeként. Déváé a Szuperkupa Az egymást követő harmadik Szuperkupa-döntőben is vereséget szenvedett a Marosvásárhelyi City’US teremlabdarúgó-csapata. A Kolozsváron megrendezett Dévai Autobergamo elleni összecsapáson a dévaiak már a félidőben kétgólos előnyre tettek szert, amelyet a másodikban tovább tudtak növelni, kialakítva a 6–1-es végeredményt. HN-összeállítás