Gólzáporos mérkőzésen maradt alul

Gólzáporos mérkőzésen maradt alul tegnap este a Csíkszeredai Sportklub az Erste Liga elődöntőjének negyedik találkozóján a Miskolci DVTK Jegesmedvék ellen. A csíkiak kétszer is vezettek két góllal, ám az utolsó játékrészben öt perc alatt négy gólt kaptak a kék-fehérek, innen pedig hátrányukat már nem tudták ledolgozni. [caption id="attachment_67097" align="aligncenter" width="1000"] Fotó: László F. Csaba[/caption] Eredmény: Sportklub – DVTK Jegesmedvék 5–7 (3–2, 0–0, 2–5) /Fodor (1.), Biró (7., 42.), Szcsasztlivij (17.), Potapov (56.), illetve Kulmala (11., 18., 53.), Vas (48.), Sakaris (51.), Tóth (52.), Láda (60.)/. Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3–1 a miskolciak javára. Kopacz Gyula A cikk a Hargita Népe március 15-i számában jelent meg.