Előnyben a Győr

Három csapat – köztük a Győri ETO – hatalmas lépést tett a női kézilabda Bajnokok Ligája Final Fourja felé, miután a negyeddöntő első mérkőzésén megnyugtató előnyre tett szert. A Bukaresti CSM bravúros győzelmet aratott, de nehéz dolga lesz. Magyar párharcot hozott a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntője, ahol az odavágók voltak soron. A Ferencváros a Győrt fogadta. A várakozásokkal ellentétben a győriek szó szerint földbe döngölték a Fradit. A Podgorica Nagybányán nyert, míg a Varadr kivégezte a Larvikot. A Bukaresti CSM egy góllal legyőzte a Rosztov Dont, de nagyon nehéz dolga lesz. Eredmények, negyeddöntő, odavágó: Bukaresti CSM – Rosztov Don 26–25, Nagybányai HCM – Buducsnoszt Podgorica 24–29, Vardar Szkopje – Larvik 34–20, Ferencvárosi TC – Győri ETO KC 18–31.