Elmaradt a csoda

Nem tudta ledolgozni négygólos hátrányát az FK Székelyudvarhely teremlabdarúgó-csapata a bajnoki kisdöntő visszavágóján, így a negyedik helyen zárt. A Temesvári Informatica elleni meccset viszont megnyerték. Fél órán keresztül bíztak a Székelyudvarhelyi FK teremlabdarúgói, illetve szurkolói, hogy meg lehet a hátrány ledolgozása, amelyet a Temesvári Informatica vendégeként szedtek össze a bronzcsata első mérkőzésén. Az FK ugyanis tizenöt perc játékidő után 2–0-ra vezetett, így már kettőt ekkor letudott. A szünetig nem sikerült további gólokat szerezni, majd az első temesvári gól szertefoszlatta az álmokat. Ekkor még egyenlített a bánsági csapat, de a végére az FK Mihály góljával megszerezte a győztes találatot. A 4. helyen zárt az FK. Eredmény, kisdöntő: FK Szé­kelyudvarhely – Temesvári In­formatica 3–2 (2–0) /Biró Attila (13.), Szőcs Loránd (15.), Mihály Zoltán (34.), illetve Thiago Marques (31.), Savio Valadares (33.)/. A bajnoki bronzot a Temesvári Informativa szerezte meg 6–3-as összesítéssel.