Elmaradt a csíki bravúr

Bravúrra készült a Csíkszeredai Imperial Wet teremlabdarúgó-csapata a román bajnokság 7. fordulójában a székelyföldi és egyben megyei rangadón, amely Szé­kely­udvarhelyen játszott a helyi FK ellen. A hazai csapat élt előnyeivel és behúzta a meccset, amellyel a tabella élére állt. [caption id="attachment_58821" align="aligncenter" width="696"] Kihasználta nagyobb tapasztalatát az FK Fotó: fkszekelyudvarhely.ro[/caption] Szőcs Loránd, a Csíkszeredai Imperial Wet teremlabdarúgó-csapatának edző-játékosa mondta a hétfő esti FK Székely­ud­varhely elleni székelyföldi, egyben megyei rangadó előtt, hogy bár bravúr lenne a győzelem, de megpróbálják. Az újoncnak ez nem jött össze, már a mérkőzés első felében hátrányba került. Előbb Szőcs László, majd Biró Attila talált be alig négy perc alatt. Az FK uralta a játékot, ennek köszönhetően Biró újabb gólt lőtt. A csíkiak is próbálkoztak, előbb egy szabadrúgásból voltak veszélyesek, majd Dobri ajtó-ablak helyzetben lőtt az üres kapu mellé. A félidő végén az FK növelhette volna előnyét, de Mánya tízméterest hibázott. A térfélcserét követően szépített a csíki alakulat, amelyre kettővel válaszolt a hazai csapat. A végjátékban szerre potyogtak a gólok 1–3-as megosztásban, így a végén a hazai alakulat háromgólos győzelmet aratott. Eredmény: FK Székely­ud­var­hely – Csíkszeredai Imperial Wet 7–4 (3–0) /gólszerzők: Szőcs László (2., 25.), Biró Attila (4., 13.), Szécsi Barna (23., 37.), Miklós Tamás (36.), illetve Szőcs László (21.), Birtalan Barna (30., 36.), Tankó Levente (39.)/. Darvas Attila