Egy pontot hozott az FK

A második félidőben pár másodperc alatt egy-egy gól esett Sep­siszentgyörgyön a házigazda Spicom, illetve az FK Szé­kely­udvarhely közti székelyföldi rangadón a teremlabdarúgó-bajnokságban. Az udvarhelyi alakulat négy pontot szerzett. [caption id="attachment_22335" align="aligncenter" width="620"]A harmadik rangadó is döntetlennel végződött Fotó: Sinka-Király Levente / archív A harmadik rangadó is döntetlennel végződött Fotó: Sinka-Király Levente / archív[/caption] Székelyföldi rangadót rendeztek Sepsiszentgyörgyön a teremlabdarúgó-bajnokság 16. fordulójában, ahová az FK Székely­udvarhely látogatott. A csapatok nagyon óvatos játékkal nyitottak, majd rendkívül tiszta játékot mutattak be. Alig akadt szabálytalanság az első húsz perc folyamán. A félidő végén viszont felpörögtek az események: előbb a hazai oldalon Máté József hagyta ki a kihagyhatatlant, majd a túloldalon Szőcs, illetve Szabó próbálta ki Grigoraş éberségét. A térfélcserét követően sem sokat változott a játék képe. A felek távolról lőttek kapura, amelyek nem okoztak különösebb problémákat. A 24. percben viszont megtört a jég. Előbb Kanyó Szilárd mattolta Kleint, de alig pár másodperc múlva Szőcs emelte át Grigoraşt, kiegyenlítve az állást. Ekkor nemcsak az eredmény, hanem a játék is befagyott. Mindkét gárda eredménytelenül és pontatlanul játszott, gyakorlatilag helyzetek sem voltak. A hajrához érkezve a házigazdák növelték a tempót, de Klein mindannyiszor a helyén volt. Az eredmény pedig nem változott, így az egymást követő harmadik, Háromszéken megrendezett székelyföldi rangadó is döntetlennel végződött. Eredmény: Sepsiszentgyörgyi Sepsi Futsal – FK Székelyudvarhely 1–1 (0–0) /gól: Kanyó Szilárd (24.), illetve Szőcs László (25.)/. Darvas Attila