Döntetlen a listavezetővel

Hatalmas bravúrt hajtott végre az FK Székelyudvarhely teremlabdarúgó-csapata, amely előbb kétgólos hátrányban volt, majd előnyre tett szert, ám végül be kellett érje az egyenlővel a listavezető Dévai Autobergamóval szemben. Rangadót rendeztek a román teremlabdarúgó-bajnokságban, hiszen az FK Székely­udvarhely a Dévai Autobergamót fogadta. Az FK a Grigoraș – Mánya, Hadnagy, Miklós, Szécsi kezdőötössel indított, de a Hunyad megyeiek ragadták meg a kezdeményezést, irányították a játékot az elején. Mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek, az ellenlábas két perc alatt kétszer talált be. Szécsi bombagóljával kapaszkodott az FK, csapatkapitányuk kapásból, tízről lőtte a bal felsőbe. A 17. percben pedig egyenlítettek egy öngóllal. A pihenőre a játék képe alapján teljesen megérdemelt volt a 2–2-es döntetlen. A második játékrész elején Jakab Zoltán csapata megfordította az állást: félpályánál szereztek labdát, Szécsi remekül szolgálta ki a hátulról érkező Hadnagyot, aki a kapus mellett elgurította (3–2). Egy másik öngóllal a 28. percben 4–2 lett az eredmény. Mezőnyjátékosra cserélte kapusát a Déva, szépített, Szécsi a saját térfeléről kétszer is az üres kapura ívelhetett, először a kapufára pattant, utána mellé. A 35. percben egyenlített ki az Autobergamo. A végjátékban mindkét fél hatalmas erőket megmozgatva küzdött, döntetlennel zárult a remek találkozó. Eredmény: FK Székely­udvarhely – Dévai Autobergamo 4–4 (2–2) /Szécsi (15.), da Costa (17., 28. – öngól), Hadnagy (22.), illetve Varela (11.), Sasse (13., 29.) Costa (35.)/. HN-összeállítás