Bándi bronzérmei Mohácsról

Mohácson rendezték meg az U12-es, illetve az U13-as korosztály számára a magyar országos asztalitenisz-bajnokságot, amelyen a Székelyudvarhelyi ISK-FSK sportolói is jelen voltak. Bándi Tibor Tamás remekelt és két bronzéremmel tért haza. [caption id="attachment_49783" align="aligncenter" width="640"] Bándi kétszer is felállhatott a dobogó harmadik fokára[/caption] Két korosztályban is asztal mellé állt a Szé­kely­ud­varhelyi ISK-FSK asztaliteniszezője, Bándi Tibor Tamás a Mohácson megrendezett magyar országos bajnokságban. Előbb saját korosztályában, az U12-esek között versenyzett, ahol magabiztosan hozta a selejtezőcsoportját, majd az egyenes kiesési rendszerben könnyedén jutott el az elődöntőig, ahol hatalmas csatában kikapott Straubinger Balázstól, a torna első számú kiemeltjétől és a dobogó harmadik fokára állhatott fel. Másnap az U13-as összevont korosztály mérkőzött meg, ahol Bándi mellett további két udvarhelyi – Karácsony Dániel, illetve Mózes Botond – is versenyzett. A csoportból Karácsony és Bándi is továbbjutott, majd a főtábla első körét is vették. A legjobb 32 kö­zült viszont már csak Bándi lépett tovább és menetelt tovább, hogy a negyeddöntőben visszavágjon Straubingernek. Az elődöntőben viszont alulmaradt Balogh Bencével szemben, így itt is a bronz jutott neki. HN-összeállítás