Hirdetés

Mit nézzünk a tévében a hétvégén?

Darvas Attila
Becsült olvasási idő: 4 perc
Mit nézzünk a tévében a hétvégén?
Fotó: Veres Nándor/Illusztráció

Péntek, április 19.
10.25: F1: Kínai Nagydíj, sprintidőmérő (M4 Sport, Antena 1).
12.30: Kézilabda: női Román Kupa, elődöntő: Bukaresti CSM – Rapid (Pro Arena).
17.30: Foci: Szuperliga: Her­mann­stadt – Botoșani (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).
18.00: Röplabda: magyar férfi döntő: MÁV Előre – Kaposvár (M4 Sport).
19.30: Jégkorong: felkészülési mérkőzés: Magyarország – Norvégia (Duna World); Foci: Serie A: Genoa – Lazio (Orange Sport 2, Prima Sport 4).
20.30: Foci: Szuperliga: Farul – Kolozsvári CFR (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).
21.45: Foci: Serie A: Cagliari – Juventus (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2).
22.00: Foci: La Liga: Athletic Bilbao – Granada (Digi Sport 4, Orange Sport 4, Prima Sport 4).


Hirdetés

Szombat, április 20.
5.55: F1: Kínai Nagydíj, sprintfutam (M4 Sport, Antena 1).
10.00: F1: Kínai Nagydíj, időmérő (M4 Sport, Antena 1).
11.30: Rögbi: román bajnoki: Dinamo – Nagybánya (Prima Sport 3, Orange Sport 2).
12.30: Foci: Liga 2: Corvinul – Mioveni (Digi Sport 1, Prima Sport 1).
15.00: Foci: Szuperliga: Jászvásári Poli – Voluntari (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1); La Liga: Celta Vigo – Las Palmas (Orange Sport 3, Prima Sport 4); Kézilabda: női Román Kupa, elődöntő: Beszterce – Brăila (Pro Arena).
15,30: Foci: NB1: PFLA – Paks (M4 Sport).
16.30: Foci: Bundesliga: Hei­den­heim – Leipzig (Orange Sport 2).
17.00: Foci: Premier League: Luton – Brentford (Digi Sport 3, Prima Sport 5), Sheffield – Burnley (Orange Sport 4, Prima Sport 4).
17.30: Foci: Szuperliga: FC U Craiova 1948 – Dinamo (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).
18.00: Foci: NB1: Ferencváros – Kisvárda (M4 Sport).
19.00: Foci: Serie A: Empoli – Napoli (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 4); Kosárlabda: női OB: DVTK – Sopron (Duna World).
19.15: Foci: FA Kupa, elődöntő: Manchester City – Chelsea (Pro Arena).
19.30: Foci: Bundesliga: Union Berlin – Bayern München (Digi Sport 2, Prima Sport 3); La Liga: Valencia – Betis (Digi Sport 4, Orange Sport 3, Prima Sport 2).
20.30: Foci: Szuperliga: FCSB – Rapid (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); NB1: Diósgyőr – Debrecen (M4 Sport).
21.00: Röplabda: férfi OB1 döntő: MÁV Előre – Kaposvár (Duna World).
21.30: Foci: Premier League: Wolves – Arsenal (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2); Bundesliga 2: Hamburg – Kiel (Digi Sport 4, Prima Sport 4).
21.45: Foci: Serie A: Verona – Udinese (Prima Sport 5).
22.00: Foci: La Liga: Girona – Cadiz (Digi Sport 3, Orange Sport 4, Prima Sport 3).

Vasárnap, április 21.
10.00: F1: Kínai Nagydíj, futam (M4 Sport, Antena 1).
11.00: Foci: Liga 2: Sellenberk – Slobozia (Digi Sport 1, Prima Sport 1).
12.30: Kézilabda: női Román Kupa, kisdöntő (Pro Arena).
13.30: Foci: Liga 2: Gloria – FK Csíkszereda (Digi Sport 1, Prima Sport 1); Serie A: Sassuolo – Lecce (Digi Sport 3, Orange Sport 1, Prima Sport 4)..
15.00: Foci: La Liga: Getafe – Real Sociedad (Orange Sport 3); Tenisz: Bukarest, ATP, döntő (Digi Sport 2, Prima Sport 2); NB1: Kecskemét – Mezőkövesd (Duna World); Kézilabda: női Román Kupa, döntő (Pro Arena).
15.30: Foci: Premier League: Everton – Nottingham (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 4).
16.00: Foci: Szuperliga: Galac – Kolozsvári U (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); Ligue 1: Le Havre – Metz (Orange Sport 4).
17.00: Foci: Premier League: Aston Villa – Bournemouth (Di­gi Sport 2, Orange Sport 3, Pri­ma Sport 5); NB1: Fehérvár – ZTE (M4 Sport)
17.30: Foci: FA Kupa, elődöntő: Coventry – Manchester United (Pro Arena).
18.00: Foci: Ligue 1: Brest – Monaco (Orange Sport 4).
18.30: Foci: Premier League: Fulham – Liverpool (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2); Bundesliga: Dortmund – Leverkusen (Digi Sport 3, Pri­ma Sport 3).
19.00: Foci: Szuperliga: Sepsi OSK – U Craiova (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); Kézilabda: női OB1: Debrecen – Mosonmagyaróvár (Duna World).
19.30: Foci: La Liga: Alaves – Atletico Madrid (Digi Sport 4, Orange Sport 3, Prima Sport 5); NB1: Újpest – MTK (M4 Sport).
20.00: Foci: Ligue 1: Toulouse – Marseille (Prima Sport 3).
20.30: Foci: Bundesliga: Frei­burg – Mainz (Digi Sport 3, Orange Sport 2).
21.45: Foci: Serie A: Monza – Atalanta (Digi Sport 4, Orange Sport 4, Prima Sport 4).
22.00: Foci: La Liga: Real Madrid – Barcelona (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); Ligue 1: PSG – Lyon (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2).



Hirdetés


Hirdetés
Hirdetés

Kövessen a Facebookon!