Villanyvezetékre dőlt fa
1136 fogyasztót ellátó 22 transzformátorállomás maradt áram nélkül hétfő délután – adta hírül a megyei katasztrófavédelmi felügyelőség. Az üzemzavar a varsági, sikaszói, pálpataki, fenyőkúti, békáspataki és libáni fogyasztókat érintette. Lapzártakor még dolgoztak a hiba elhárításán.


