Hirdetés

Villanyvezetékre dőlt fa

HN-információ
Villanyvezetékre dőlt fa
Illusztráció Fotó: Magnific

1136 fogyasztót ellátó 22 transz­formátorállomás maradt áram nélkül hétfő délután – adta hírül a megyei ka­taszt­rófavédelmi felügyelőség. Az üzemzavar a varsági, si­kaszói, pálpataki, fenyőkúti, bé­kás­pataki és libáni fogyasztókat érintette. Lapzártakor még dolgoztak a hiba elhárításán.



Hirdetés


Hirdetés
Hirdetés

Kövessen a Facebookon!