Ittas vezetők
Két nap alatt négy ittas gépkocsivezetőt füleltek le a Hargita megyei közlekedésrendészek, a sofőrök légalkoholszintje 0,48 és 1,07 mg/l közötti értéket mutatott. Mind a négy járművezetőt egészségügyi egységbe kísérték vérvételre, majd bűnvádi eljárást indítottak ellenük ittas vezetés gyanújával.



