Belügyisek a vizsgázó diákok mellett
A vizsgázó nyolcadikosok és az érettségiző diákok körében végeztek megelőző akciót a megyében található tanintézetek térségében a rendőrség, a csendőrség és a katasztrófavédelem munkatársai. Szóba elegyedtek a diákokkal és szórólapokat osztogattak, arra buzdítva őket, hogy higgadtan kezeljék a vizsgák okozta stresszhelyzetet, meg hogy ne tétovázzanak segítséget kérni, ha úgy érzik, hogy egyedül nem birkóznak meg a kihívásokkal. A felvilágosító kampány legfontosabb üzenete: egyetlen vizsga sem lehet fontosabb, mint a gyermekek érzelmi jólléte és biztonsága.



