Hirdetés

Előadás Székelyudvarhelyen

Ajánló

Az okostelefonok és a közösségi média hatása gyerekeink mentális és fizikai egészségére címmel tart előadást Pöltl Ákos, az Ifjúságkutató Intézet családbiztonsági szakértője és a Kapcsolj ki! mozgalom alapítója pénteken 17 órától Székelyudvarhelyen, a Tamási Áron Gimnázium Márton Áron téri épületében (a kicsi Gimiben). Az eseményen a szakember beszél arról, hogy mikor és milyen módon kerüljön a gyermek kezébe okostelefon, hogyan ismerhetjük fel a digitális függőség jeleit, mit tehetünk szülőként a tudatos használatért, mi a szülő szerepe a közösségi média világában, hogyan alakíthatunk ki egészséges határokat és szabályokat, és lehetséges-e egyensúlyt teremteni a digitális meg a valós kapcsolatok között. A részvételi díj 50 lej, jegyek a vitamag.magok.ro honlapon válthatók.



Hirdetés


Hirdetés
Hirdetés

Kövessen a Facebookon!