Hirdetés

Panelbeszélgetés: Mit gondolunk a testünkről?

Ajánló

Mit gondolunk a testünkről, és miért nehéz életmódot váltani? címmel tart előadást Deé Ágnes klinikai pszichológus, pszichoterapeuta és Bálint Beáta-Réka szupervízió-köteles pszichoterapeuta szerdán 18 órától Székelyudvarhelyen, a Septimia Station Pub & Bowlingban. A panelbeszélgetésen ezúttal a testkép, az önelfogadás és az életmódváltás kihívásai kerülnek középpontba. A belépő ára 30 lej, a helyek száma korlátozott, asztalfoglalás szükséges a 0745–133832-es telefonszámon.



Hirdetés


Hirdetés
Hirdetés

Kövessen a Facebookon!