Hirdetés

Italt loptak

HN-információ
Italt loptak
Illusztráció Fotó: Pexels

Őrizetbe vettek a rendőrök két csíkszeredai férfit, miután felmerült a gyanú, hogy betörtek egy lokálba, ahonnan szeszes italt loptak április 10-én hajnali 3 órakor. Ügyész vezetésével folyik az eset felderítése.



Hirdetés


Hirdetés
Hirdetés

Kövessen a Facebookon!