Hirdetés

Elbontották a Balu Parkot

Pál Bíborka
Elbontották a Balu Parkot
Fotó: Veres Nándor

Bezárt az ország egyik legrégebbi kalandparkja, a hargita­fürdői Balu Park – a terület működtetője már szinte teljesen lebontotta a fákra szerelt elemekből és platformokból álló, 11 különböző nehézségi fokozatú pályát.

– A kalandparkot 70 százalékban már lebontottuk, hamarosan teljesen üres lesz a terület

– mondta lapunknak Kristály Péter, a létesítmény üzemeltetője. Amint arról már korábban beszámoltunk, a Balu Park üzemeltetőjének lejárt a területre vonatkozó bérleti szerződése, a terület tulajdonosa, a Csicsói Közbirtokosság pedig nem hosszabbította meg azt, ezért a hegyvidéki településen idéntől már nem elérhető ez a népszerű nyári turisztikai program.



Hirdetés


Hirdetés
Hirdetés

Kövessen a Facebookon!