Hirdetés

A Hargita Útkezelő Vállalat mérnököt alkalmaz!

Álláshirdetés

Feladatok:
• alvállalkozói szerződések műszaki tartalmának összeállítása, szerződések
nyomon követese;
• havi teljesítések egyeztetése, ellenőrzése;
• építésvezetői feladatok támogatása;
• számlákhoz kapcsolódó műszaki dokumentáció összeállítása, ellenőrzése;
• közreműködés a pályázatok, ajánlatok műszaki feltételeinek, várható
költségeinek és a megvalósíthatóság időtartamának meghatározásában;
• árajánlatok bekérése, összegzése;
• méret és mennyiség számítások begyűjtése;
• építési napló vezetése.

Cikkünk a hirdetés után folytatódik!

Hirdetés

Követelmények:
• építőmérnöki végzettség;
• 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők,
jelentkezését is várjuk!;
• román nyelvtudás;
• felhasználó szintű Excel-, Word-ismeret;
• önállóság, megbízhatóság, rugalmasság, együttműködő készség.

Előny:
• román építőipari ismeret;
• román közbeszerzési rendszerben való jártasság;
• devizprogram felhasznalói ismerete.

Amit nyújtunk:
• versenyképes juttatási csomag;
• felelősségteljes és kihívást jelentő munka, karrier és fejlődési lehetőség;
• hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér;
• fiatalos csapat, barátságos légkör.
Öneletrajzokat az idharghita@gmail.com címre várunk.

Hirdetés
Hirdetés

Kövessen a Facebookon!