Bodzavásári győzelemmel vonult téli pihenőre az FK

A másodosztályú labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának egyetlen pénteki mérkőzésén, Bodzavásáron vendégszerepelt az FK Csíkszereda. Ilyés Róbert legénysége kétgólos győzelmet aratott.

Farkas Endre
Becsült olvasási idő: 1 perc
Jelena Richárd Bodzavásáron is eredményes volt Fotó: FK Csíkszereda | Pál Zoltán - archív

Jelena Richárd és Pintér Bence első félidőben szerzett találatainak köszönhetően elhozta a három bajnoki pontot Bodzavásárról az FK Csíkszereda. Mindkét találat nagyszerű akcióból született. A 26. percben Babati Benjamin indult meg jól a jobb oldalon, átadása jól találta meg Bakos Ervint a tizenhatoson belül, aki középre gurított, Jelena Richárd pedig mintegy tíz méterről a kapu közepébe helyezett (1-0). A 42. percben a jobb oldalról végezhettek el szögletet a piros-feketék, a hosszú oldalról visszatett labdát Kelemen Dávid fejelte le a jó ütemben érkező Pintér Bence elé, aki lendületből, állítás nélkül kilőtte a jobb alsó sarkot (2-0). Jelena a harmadik gólját szerezte a szezonban, míg Pintér először volt eredményes FK-színekben. A folytatásban, február 24-én, hazai pályán szerepel majd az FK, az FC Argeş ellen.