Hirdetés

Az ecuadori Gasztronómiai Világtalálkozóra keresnek jelentkezőt

HN-információ
Az ecuadori Gasztronómiai Világtalálkozóra keresnek jelentkezőt
Fotó: Manabí Gastronomía Milenari/Fb

A Hargita Közösségi Fejlesztési Társulás (Visit Harghita) jelentkezőt keres a 2026. október 14–17. között Manabíban (Ecuador) megrendezendő 2. Gasztronómiai Világtalálkozóra (World Gastronomy Summit 2026). A Nemzetközi Gasztronómiai, Kulturális, Művészeti és Turisztikai Intézet (IGCAT) által szervezett esemény központi témája a fiatalok szerepvállalásának erősítése a gasztronómia révén. A csúcstalálkozó séfeket, vállalkozókat, kutatókat, oktatókat és szakpolitikai szereplőket hoz össze annak érdekében, hogy közösen keressenek megoldásokat a helyi élelmiszerrendszerek, a turizmus és a fenntartható fejlődés kihívásaira. A felhívásra 18–35 év közötti, Hargita megyei fiatalok jelentkezhetnek, akik aktívan érdeklődnek a gasztronómia, a helyi élelmiszerek, a turizmus vagy a vidékfejlesztés iránt. Az utazás, a szállás és az étkezés költségeit a szervezők teljes mértékben fedezik. Jelentkezni július 31-ig lehet, további információ kérhető az adiharghita@hargitamegye.ro e-mail-címen. 

Az ecuadori Gasztronómiai Világtalálkozóra keresnek jelentkezőt



Hirdetés


Hirdetés
Hirdetés

Kövessen a Facebookon!