Hirdetés

Mit nézzünk a tévében a hétvégén?

Darvas Attila
Becsült olvasási idő: 4 perc
Mit nézzünk a tévében a hétvégén?
Fotó: Veres Nándor/Illusztráció

Péntek, december 8.
11.15: Alpesi sí, Saint Moritz, vk: női műlesiklás (Eurosport 1).
12.15: Biatlon, vk: férfi sprint (Eurosport 2).
13.55: Szabadstílusú sí, vk, Val Thorens (Eurosport 2).
15.00: Darts, vb (SportExtra).
15,10: Biatlon, vk: női sprint (Europort 2).
16.30: Kézilabda: női vb: Ausztria – Angola (Digi Sport 2), Brazília – Argentína (Digi Sport 4, Prima Sport 3, M4 Sport).
18.00: Kosárlabda: román bajnoki: Kolozsvári U – Voluntari (Digi Sport 4); Rövidpályás úszó-Eb: döntők (M4 Sport).
19.00: Foci: Szuperliga: Jászvásári Poli – UTA (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2); Kézilabda, női vb: Csehország – Spanyolország (Digi Sport 2, Prima Sport 4).
20.00: Kosárlabda: férfi Eu­roliga: Zalgiris – Monaco (Digi Sport 4).
21.00: Foci: NB1: PFLA – Kecs­kemét (M4 Sport).
21.30: Kézilabda, női vb: Szlovénia – Norvégia (Digi Sport 2, Prima Sport 4); Foci: Bundesliga: Hoffenheim – Bochum (Orange Sport 4); La Liga 2: Espanyol – Zaragoza (Prima Sport 5).
21.45: Foci: Serie A: Juventus – Napoli (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); Kosárlabda, férfi Euroliga: Barcelona – Fenerbahce (Digi Sport 4).
22.00: Foci: La Liga: Getafe – Valencia (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 2); La Liga: Montpellier – Lens (Orange Sport 3, Prima Sport 3).


Hirdetés

Szombat, december 9.
10.15: Alpesi sí, vk, Val d’Isere (Eurosport 1).
13.00: Rögbi, román bajnoki: Dinamo – Nagybánya (Orange Sport 4, Prima Sport 3).
14.00: Kézilabda: női vb: Chile – Kazahsztán (Digi Sport 2).
14.05: Sífutás, vk, Östersund (Eurosport 2).
14.15: Foci: NB1: MTK – Debrecen (M4 Sport).
14.30: Foci: Premier League: Crystal Palace – Liverpool (Digi Sport 1, Orange Sport 2, Prima Sport 1).
15.00: Foci: La Liga: Alaves – Getafe (Digi Sport 3, Orange Sport 1, Prima Sport 2).
15.40: Biatlon, vk: női üldözőverseny (Eurosport 2).
16.00: Foci: Serie A: Verona – Lazio (Orange Sport 4, Prima Sport 5); Darts, vb (SportExtra).
16.30: Kézilabda, női vb: Románia – Japán (Digi Sport 2, Prima Sport 1, Duna World); Foci: Bundesliga: Frankfurt – Bayern München (Digi Sport 4, Prima Sport 4); Biatlon, vk: férfiak, üldözés (Eurosport 2).
16.45: Foci: NB1: ZTE – Újpest (M4 Sport); Síugrás, vk, Klingenthal (Eurosport 2).
17.00: Foci: Premier League: Manchester United – Bour­nemouth (Digi Sport 3, Orange Sport 1, Prima Sport 2), Brighton – Burnley (Orange Sport 3).
17.15: Foci: La Liga: Real Betis – Real Madrid (Digi Sport 1, Orange Sport 2, Prima Sport 3).
18.00: Kosárlabda: román bajnoki: Nagyvárad – Craiova (Digi Sport 2); Foci: Ligue 1: Rennes – Monaco (Orange Sport 4, Prima Sport 5); Kézilabda: Bölények Ligája: Bukaresti CSM – Bodzavásár (Pro Arena); Rövidpályás úszó Eb: döntők (Duna World).
18.15: Foci: Super Lig: Besiktas – Fenerbahce (Prima Sport 1).
19.00: Foci: Serie A: Atalanta – Milan (Digi Sport 4, Orange Sport 3, Prima Sport 4); Kézilabda, női vb: Horvátország – Kamerun (M4 Sport).
19.30: Foci: Premier League: Aston Villa – Arsenal (Digi Sport 2, Prima Sport 2); Bundesliga: Dortmund – Leipzig (Digi Sport 3, Prima Sport 3); La Liga: Villarreal – Real Sociedad (Orange Sport 2).
20.00: Kosárlabda: női magyar bajnoki: Sopron – Diósgyőr (Duna World).
20.45: Foci: Szuperliga: Rapid – Voluntari (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).
21.30: Kézilabda: női vb: Ma­gyar­ország – Svédország (Digi Sport 4, Prima Sport 3, M4 Sport).
21.45: Foci: Serie A: Inter – Udinese (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 2).
22.00: Foci: Ligue 1: PSG – Nantes (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 4); La Liga: Rennes – Monaco (Orange Sport 4); La Liga: Mallorca – Sevilla (Prima Sport 5).

Vasárnap, december 11.
10.15: Alpesi sí, vk, Val d’Isere (Eurosport 1).
11.00: Sífutás, vk Östersund: 10 km, női szabadstílus (Euro­sport 2).
12.25: Biatlon, vk: váltó, férfiak (Eurosport 2).
13.00: Kézilabda: női vb: Argentína – Ukrajna (Digi Sport 4); Foci: női bajnoki: Kolozsvári U – Beszterce (Pro Arena).
13.30: Foci: Serie A: Frosinone – Torino (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 4).
13.55: Sífutás, vk Östersund: 10 km, szabadstílus, férfiak (Eurosport 2).
14.00: Foci: Szuperliga: Her­mann­stadt – U Craiova (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2); Ligue 1: Nice – Reims (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 3); NB1: Kisvárda – Diósgyőr (M4 Sport).
15.00: Foci: La Liga: Atletico Madrid – Almeria (Digi Sport 4, Prima Sport 1); Biatlon, vk: női váltó (Eurosport 1).
16.00: Foci: Premier League: Luton – Manchester City (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2), Everton – Chelsea (Orange Sport 3, Prima Sport 3); Serie A: Monza – Genoa (Orange Sport 4).
16.30: Foci: Bundesliga: Stuttgart – Leverkusen (Digi Sport 3, Prima Sport 5); NB1: Mezőkövesd – Fehérvár (M4 Sport); Kézilabda, női vb: Angola – Dél-Korea (Duna World).
17.00: Foci: Szuperliga: Farul – Petrolul (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).
17.30: Kézilabda: női vb: Hollandia – Spanyolország (Digi Sport 4, Prima Sport 4); Bölények Ligája: Bukaresti Steaua – Kolozsvári U (Pro Arena).
18.00: Foci: Ligue 1: Lyon – Toulouse (Orange Sport 4); Rövidpályás úszó, Eb: döntők (M4 Sport).
18.30: Foci: Premier League: Tottenham – Newcastle (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2).
19.00: Kézilabda, női vb: Szlovénia – Ausztria (Digi Sport 4, Prima Sport 4); Foci: Serie A: Salernitana – Bologna (Orange Sport 3); NB1: Paks – Ferencváros (M4 Sport); Darts, vb: döntő (SportExtra).
19.50: Kosárlabda: magyar bajnoki: Szombathely – ZTE (Duna World).
20.00: Foci: Szuperliga: Kolozsvári CFR – FCSB (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).
21.30: Kézilabda, női vb: Norvégia – Franciaország (Digi Sport 4, Prima Sport 3, M4 Sport).
21.45: Foci: Serie A: Roma – Fiorentina (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 4); Ligue 1: Lorient – Marseille (Orange Sport 4, Prima Sport 5).
22.00: Foci: La Liga: Barcelona – Girona (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2).



Hirdetés


Hirdetés

Kövessen a Facebookon!