Hirdetés

Mit nézzünk a tévében?

Darvas Attila
Becsült olvasási idő: 3 perc
Mit nézzünk a tévében?
Fotó: Veres Nándor/Illusztráció

Péntek, november 24.
11.00: Curling: Eb. Elődöntő, fér­fiak (Eurosport 2).
13.15: Sífutás: VK, Ruka (Euro­sport 1).
14.30: Foci: Liga 2: Újszentes – Bodzavásár (Digi Sport 1, Prima Sport 2).
16.55: Síugrás: VK, Ruka, selejtező (Eurosport 1).
17.00: Tenisz: Davis Kupa, elődöntő (Digi Sport 4, Prima Sport 3).
17.30: Foci: Szuperliga: Her­man­nstadt – Jászvásár (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2); Kosárlabda: román baj­no­ki: CSM Ploiești – FC Ar­geș (Digi Sport 2, Prima Sport 5); Kézilabda: Bölények Ligája: Dinamo – Konstanca (Pro Arena).
18.15: Műkorcsolya és jégtánc GP (M4 Sport).
19.30: Kézilabda: női Kárpátok Kupa: Románia – Portugália (Pro Arena).
20.30: Foci: Szuperliga: Petrolul – Botoșani (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2).
21.00: Foci: NB1: Paks – DVTK (M4 Sport).
21.30: Foci: Bundesliga: FC Köln – Bayern München (Digi Sport 3, Prima Sport 4).
22.00: Foci: Ligue 1: PSG – Monaco (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 1); La Liga: Alaves – Granada (Di­gi Sport 4, Orange Sport 3, Prima Sport 5); La Liga 2: Huesca – Valladolid (Orange Sport 4).


Hirdetés

Szombat, november 25.
11.00: Sífutás: vk, Ruka, 10 km klasszikus, női (Eurosport 1).
11.30: Foci: Liga 2: Tunari – Chindia (Digi Sport 1, Prima Sport 1); női bajnoki: Farul – Te­mes­vári Poli (Pro Arena).
12.15: Szabadstílusú sí, vk (Euro­sport 1).
13.00: Tenisz: Davis Kupa, elődöntő (Digi Sport 4, Pri­ma Sport 4); Sífutás: vk, Ru­ka, 10 km klasszikus, férfi (Eurosport 2).
13.15: Biatlon: vk, vegyes-páros (Eurosport 1).
14.00: Foci: Ligue 1: Nice – Toulouse (Prima Sport 4).
14.30: Foci: Premier League: Manchester City – Liverpool (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).
15.00: Foci: La Liga: Rayo Vallecano – Barcelona (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 3); Kézilabda: női Kárpátok Kupa: Portugália – Svájc (Pro Arena).
15.45: Foci: NB1: Kisvárda – MTK (Duna World); Biatlon: vk, váltó (Eurosport 1).
16.00: F1: Abu-Dzabi Nagydíj, időmérő (M4 Sport, Digi Sport 4, Orange Sport 3, Prima Sport 2); Motor: Valenciai Nagydíj, sprint (Digi Sport 3, Prima Sport 2); Foci: Premier League: Tottenham – Aston Villa (Pri­ma Sport 4).
16.30: Foci: Bundesliga: Dortmund – Mönchengladbach (Digi Sport 3), Werder Bremen – Leverkusen (Orange Sport 4).
17.00: Foci: Premier League: Newcastle – Chelsea (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 1), Burnley – West Ham (Prima Sport 5), Nottingham – Brighton (Prima Sport 3); Síugrás, vk, Ruka (Eurosport 1).
17.15: Foci: La Liga: Valencia – Celta Vigo (Digi Sport 4).
17.30: Foci: Szuperliga: Vo­lun­tari – Farul (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2); Eredivisie: Excelsior – Feyenoord (SportExtra); Kézilabda: női Kárpátok Kupa: Románia – Ausztria (Pro Arena).
17.50: Műkorcsolya és jégtánc, GP (Duna World).
18.00: Foci: NB1: Zalaegerszeg – Debrecen (M4 Sport).
19.00: Foci: Serie A: Atalanta – Napoli (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 3).
19.30: Foci: Premier League: Brentford – Arsenal (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2); Bundesliga: Frankfurt – Stuttgart (Digi Sport 4, Orange Sport 4, Prima Sport 5).
19.45: Foci: Eredivisie: Twente – PSV (SportExtra); Alpesi sí: vk, Kilington, női Super-G (Eurosport 1).
20.30: Foci: Szuperliga: Kolozsvári CFR – UTA (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); NB1: Mezőkövesd – Újpest (M4 Sport).
21.45: Foci: Serie A: AC Milan – Fiorentina (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2).
22.00: Foci: La Liga: Atletico Madrid – Mallorca (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 2); Ligue 1: Strasbourg – Marseille (Digi Sport 4, Orange Sport 4, Prima Sport 4); Eredivisie: Ajax – Vitesse (SportExtra).
24.00: NBA: Oklahoma – Philadelphia (Orange Sport 1).

Vasárnap, november 26.
10.45: Sífutás: vk, Ruka (Eu­ro­sport 1).
12.00: Foci: Liga 2: Vajdahunyad – Sellenberk (Digi Sport 1, Prima Sport 2).
12.15: Biatlon: vk, egyéni indításos, nők (Eurosport 1).
13.00: Motorsport: Valenciai Nagydíj, futamok (Digi Sport 4, Prima Sport 1).
13.20: Sífutás: vk, Ruka, férfiak (Eurosport 2).
13.30: Foci: Serie A: Cagliari – Monza (Digi Sport 2, Orange Sport 4, Prima Sport 5).
14.00: Foci: Ligue 1: Nice – Toulouse (Orange Sport 2).
14.25: Északi összetett: Ruka, vk, férfiak (Eurosport 1).
15.00: F1: Abu-Dzabi Nagydíj, futam (Digi Sport 1, M4 Sport, Orange Sport 3, Prima Sport 2); Foci: La Liga: Villarreal – Osasuna (Digi Sport 3, Orange Sport 1, Prima Sport 3).
15.30: Biatlon: vk, egyéni indításos, férfi (Eurosport 1)..
16.00: Foci: Premier League: Tottenham – Aston Villa (Digi Sport 2, Orange Sport 4);Serie A: Empoli – Sassuolo (Prima Sport 5).
17.00: Tenisz: Davis-kupa, döntő (Digi Sport 4, Prima Sport 3).
17.10: Síugrás: vk, Ruka (Eu­ro­sport 1).
17.15: Foci: La Liga: Real Sociedad – Sevilla (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 2).
17.30: Foci: Szuperliga: Galac – U Craiova (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); Kézilabda: Bölények Ligája: Temesvári Poli – Bukaresti CSM (Pro Arena).
17.50: Kézilabda: magyar férfi bajnoki: Balatonfüred – Tatabánya (Duna World).
18.00: Foci: NB1: PFLA – Ferencváros (M4 Sport).
18.30: Foci: Premier League: Everton – Manchester United (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 4).
19.00: Foci: Serie A: AS Róma – Udinese (Orange Sport 4).
19.30: Foci: La Liga: Cadiz – Real Madrid (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 2).
19.45: Alpesi sí: vk, Kilington, női műlesiklás (Eurosport 1).
19.50: Röplabda: női magyar bajnoki: Szent Benedek RA – Békéscsaba (Duna World).
20.30: Foci: Szuperliga: Dinamo – FCSB (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); NB1: Fehérvár – Kecskemét (M4 Sport).
21.45: Foci: Serie A: Juventus – Inter (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2); Ligue 1: Lyon – Lille (Digi Sport 3, Orange Sport 4, Prima Sport 4).
22.00: Foci: La Liga: Real Betis – Las Palmas (Prima Sport 3).
22.30: NBA: Milwaukee – Portland (Orange Sport 3).



Hirdetés


Hirdetés

Kövessen a Facebookon!