Hirdetés

Mit nézzünk a tévében a hétvégén?

Darvas Attila
Becsült olvasási idő: 3 perc
Mit nézzünk a tévében a hétvégén?
Fotó: Veres Nándor/Illusztráció

Péntek, március 17.
13.00: Foci, BL, EL, EKL: sorsolás (Digi Sport 1, Prima Sport, M4 Sport).
15.30: F1, szaúdi nagydíj: szabadedzés (Digi Sport 2, Prima Sport 2, M4 Sport).
16.00: Biatlon (Eurosport 1).
17.30: Foci, Liga 1: Voluntari – Hermannstadt (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2).
19.00: F1, szaúdi nagydíj: szabadedzés (Digi Sport 4, Prima Sport 3); Foci, Super Lig: Konyaspor – Galatasaray (Prima Sport 1).
19.30: Foci, Serie A: Sassaulo – Spezia (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 4).
20.30: Foci, 1. Liga: Petrolul – UTA (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2); női foci: Magyarország – Ukrajna (M4 Sport).
21.00: Hoki, svájci bajnoki: Davos – Zürich (SportExtra)
21.30: Foci, Bundesliga: Mön­chen­gladbach – Werder Bre­men (Prima Sport 4).
21.45: Foci, Serie A: Atalanta – Empoli (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 3).
22.00: Foci, Premier League: Nottingham – Newcastle (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 1); La Liga: Valladolid – Bilbao (Digi Sport 4, Orange Sport 4, Prima Sport 5).
24.00: Tenisz: Indian Wells, WTA (Digi Sport 2, Eurosport 2).
Szombat, március 18.
13.00: Biatlon (Eurosport 1).
14.30: Foci: 1. Liga: Botoșani – Chindia (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2); skót bajnoki: Motherwell – Rangers (Digi Sport 2).
15.00: Foci, La Liga: Almeria – Cadiz (Digi Sport 4, Orange Sport 2, Prima Sport 3).
15.30: F1, szaúdi nagydíj: szabadedzés (Digi Sport 3, M4 Sport).
15.45: Kézilabda Bölények Ligája: Bákó – Konstanca (Pro Arena).
16.00: Biatlon (Eurosport 1); Foci, Serie A: Monza – Cremonese (Prima Sport 4).
17.00: Foci: Premier League: Southampton – Tottenham (Digi Sport 1, Orange Sport 2, Prima Sport 1), Wolves – Leeds (Digi Sport 2), Brentford – Leicester (Prima Sport 5); Kézilabda, női EL: Rm. Vâlcea – Nykobing (Digi Sport 3, Orange Sport 4, Prima Sport 2).
17.15: Foci, La Liga: Vallecano – Girona (Digi Sport 4).
17.30: Kézilabda, Bölények Ligája: Focșani – Suceava (Pro Arena).
18.00: Foci, Super Lig: Besiktas – Istanbulspor (Prima Sport 4).
19.00: F1, szaúdi nagydíj: időmérő (Digi Sport 3, Prima Sport 3, M4 Sport);  NBA: NY Knicks – Denver (Orange Sport 2).
19.30: Foci: Premier League: Chelsea – Everton (Digi Sport 2, Orange Sport 4, Prima Sport 2); Bundesliga: Dortmund – Köln (Digi Sport 4, Prima Sport 5); szaúdi bajnoki: Al Nassr – Abha (Sport Extra).
19.45: Foci, FA Kupa: Manchester City – Burnley (Pro Arena).
20.00: Foci, 1. Liga: FCSB – Univ. Craiova (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); Primeira Liga: Benfica – Guimaraes (Prima Sport 4).
20.15: Kosár, román bajnoki: Nagyvárad – Kolozsvári U (Digi Sport 3, Prima Sport 3).
20.45: Foci, NB1: Fehérvár – Honvéd (M4 Sport)
21.30: Foci, Bundesliga: Darmstadt – Kaiserslautern (Digi Sport 4).
21.45: Foci, Serie A: Udinese – Milan (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2).
22.00: Foci, La Liga: Atletico Madrid – Valencia (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 3); Ligue 1: Lens – Angers (Orange Sport 4, Prima Sport 4).
24.00: Tenisz, Indian Wells, WTA (Eurosport 2).
Vasárnap, március 19.
12.00: Foci, 2. Liga: Dinamo – Bodzavásár (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); női 1. Liga: Székelyudvarhelyi Vasas Femina – Kolozsvári Olimpia (Pro Arena).
13.00: Biatlon (Eurosport 2).
13.30: Foci, Serie A: Sampdoria – Verona (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 3).
14.00: Foci, Ligue 1: Ajaccio – Monaco (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 4); FA Kupa: Sheffield – Blackburn (Pro Arena).
14.15: Foci, 2. Liga: Galac – Jászvásár (Digi Sport 1, Prima Sport 1).
14.20: Foci, NB1: Vasas – Paks (M4 Sport).
15.00: Kézilabda, BL: Krim Ljubljana – Rapid (Digi Sport 4, Orange Sport 1, Prima Sport 2).
15.30: Foci, Eriedivisie: Ajax – Feyenoord (Sport Extra)
16.00: Foci, Serie A: Arsenal – Crystal Palace (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 3); Serie A: Torino – Napoli (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 4); Ligue 1: Strasbourg – Auxerre (Prima Sport 5).
16.15: Foci, FA Kupa: Brighton – Grimsby (Pro Arena).
16.30: Foci: 1. Liga: Farul – Craiova 1948 vagy Sepsi OSK (Digi Sport 1, Prima Sport 1); Bundesliga: Union Berlin – Frankfurt (Digi Sport 4, Orange Sport 4); NB1: PFLA – Újpest (M4 Sport).
17.45: Foci, Erideivisie: Vitesse – PSV (Extra Sport).
18.00: Foci, Ligue 1: PSG – Rennes (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 5).
18.30: Foci, Bundesliga: Leverkusen – Bayern München (Digi Sport 4, Prima Sport 4); FA Kupa: Manchester United – Fulham (Pro Arena).
19.00: F1, szaúdi nagydíj: futam (Digi Sport 2, Prima Sport 2, M4 Sport); Foci, 1. Liga: Kolozsvári CFR – Rapid (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); Serie A: Lazio – AS Roma (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 3).
19.30: Foci, La Liga: Getafe – Sevilla (Orange Sport 4).
20.00: Foci, Primeira Liga: Braga – Porto (Prima Sport 5).
20.30: Foci, Bundesliga: Mainz – Freiburg (Prima Sport 4).
21.00: Foci, Erideivisie: Twente – AZ Alkmaar (Sport Extra).
21.15: Foci, NB1: ZTE – Ferencváros (M4 Sport).
21.45: Foci: Serie A: Inter – Juventus (Digi Sport 2, Orange Sport 2); Ligue 1: Reims – Marseille (Digi Sport 4, Orange Sport 4, Prima Sport 3).
22.00: Foci, La Liga: FC Barcelona – Real Madrid (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).



Hirdetés


Hirdetés

Kövessen a Facebookon!