Éremeső Foksányban

Becsült olvasási idő: 1 perc
Fotó: Dánél Szabolcs

Foksány adott otthont az U21-es cselgáncsozók egyéni országos bajnokságának, amelyen két csíkszeredai klub összesen tizenhárom sportolóval nevezett, közülük hárman éremmel tértek haza. A 73 kilogrammos súlycsoportban Mihály Hunor (ISK Csíkszereda szentegyházi csoport, edzője Dániel Albert) a harmadik helyen zárt, akárcsak a 63 kilogrammos súlycsoportban Ágoston Eszter (ISK Csíkszereda csíkszenttamási csoport, edző Dánél Szabolcs). A két cselgáncsozó egyébként az U18-as korosztály országos megmérettetésén is érmes volt. A VSK Csíkszereda sportolója, Lajos Orsolya a 63 kilogrammos súlycsoportban bajnok lett, az aranyérmes sportolót Papp Róbert Flórián és Albu Botond készítette fel a versenyre.